Rezerwacji pobytu można dokonać telefonicznie, mailowo, poprzez Messenger oraz formularz kontaktowy.
Istnieje również możliwość rezerwacji on-line, wybierając poniżej odpowiadający nam termin.
Aktualne ceny noclegów znajdują się w zakładce cennik. Ceny podane w oknie rezerwacji on-line, są jedynie poglądowe i mogą się różnić od aktualnie obowiązujących cen w obiekcie. 

  • w okresie sylwestrowym rezerwacja możliwa jedynie telefonicznie,
  • w okresie ferii minimalna długość pobytu to 6 noclegów (od soboty lub niedzieli),
  • w okresie wakacyjnym minimalna długość pobytu to 2 noclegi.

Wypoczynek w górach to dla jednych wspaniały sposób na relaks i wyciszenie, a dla innych okazja do uprawiania sportów zimowych oraz korzystania z uroków i atrakcji regionu. W Góralskim Dworku każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Rezerwacja on-line obejmuje jedynie noclegi i jest potwierdzana każdorazowo przez właściciela obiektu drogą telefoniczną lub mailową.
W przypadku braku otrzymania potwierdzenia do 24 godzin od momentu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt.
Osoby zainteresowane śniadaniami/obiadokolacjami, proszone są o wcześniejszy kontakt.
Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację regulaminu obiektu oraz regulaminu rezerwacji i płatności:

Regulamin rezerwacji i płatności

1. Aby dokonać rezerwacji pobytu należy skontaktować się telefonicznie, mailowo, poprzez Messenger oraz formularz kontaktowy, a także wykorzystując formularz rezerwacji on-line, umieszczony na stronie www.goralskidworek.pl. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, wyłącznie w celach związanych z rezerwacją (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 962 z późniejszymi zmianami).

2. Warunkiem koniecznym do zagwarantowania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu – w terminie do 3 dni roboczych od momentu dokonania rezerwacji. Istnieje możliwość wydłużenia terminu płatności lub zmiany jej wysokości wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Brak wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie związany jest z anulowaniem rezerwacji.

3. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku odwołania rezerwacji w terminie krótszym niż 8 tygodni przed datą planowanego przyjazdu. W sytuacji odwołania rezerwacji w terminie powyżej 8 tygodni, istnieje możliwość zwrotu zadatku lub przeznaczenia go na poczet innej rezerwacji. Ewentualna zmiana terminu rezerwacji możliwa jest w miarę dostępności wolnych miejsc. Skrócenie rezerwacji nie powoduje obniżenia płatności za pobyt. Niepojawienie się Gościa do godziny 10:00 drugiego dnia planowanej rezerwacji jest równoznaczne z jej odwołaniem.

4. Pozostałą kwotę rezerwacji należy uregulować gotówką w dniu przyjazdu.

Konto bankowe do wpłat zadatku:

nr konta: 08 1140 2004 0000 3602 7658 4561

odbiorca: Monika Szyszka
adres: ul. Sołtystwo 12, 34-532 Czarna Góra
tytułem: Imię i Nazwisko osoby rezerwującej, termin pobytu, liczba osób.